O SERWISIE POWABNIE.PL

Misja

Serwis Powabnie.pl tworzony jest przez mężczyzn dla mężczyzn. Jest jednak stworzony, aby oddać hołd wszystkim kobietom, obok wdzięków których, my faceci obojętnie przejść nie możemy. Każdego dnia przeszukujemy sieć, aby wybrać dla Was drodzy Panowie najlepsze, najbardziej erotyczne, zmysłowe i powabne zdjęcia oraz GIFy.

  • Serwis na chwilę obecną nie wymaga od naszych użytkowników żadnego zaangażowania poza znalezieniem chwili wolnego na delektowanie się kobiecymi wdziękami.

Moderowane treści

Dodawane przez nas zdjęcia, obrazki, GIFy lub filmy są starannie wyselekcjonowane. Nie umieszczamy na stronie tak zwanych pierwszych lepszych. Chcemy mieć pewność, że po odwiedzeniu naszej strony będziesz w pełni usatysfakcjonowany treścią serwisu i że skumplujemy się na dłużej.

  • Wszystkie materiały jakie wybieramy są wysokiej jakości. Staramy się, aby pozbawione były one znaków wodnych oraz znamion / pozostałości innych serwisów. Nie dokładamy nawet naszego znaku wodnego, abyś na przykład po ściągnięciu zdjęcia na swój komputer mógł cieszyć się nim w pełni.

Społeczność

Na chwilę obecną budujemy anonimową społeczność mężczyzn uwielbiających podziwiać kobiece wdzięki. Nie udzielamy się w mediach społecznościowych takich jak na przykład Facebook ponieważ uważamy, że życie powinno toczyć się właśnie na Powabnie.pl.

  • Na ten moment nie stosujemy systemu punktacji zdjęć czy wyróżnień. Być może zrobimy to wkrótce, na razie jednak chcemy dać możliwość każdemu z osobna oceny naszych treści według własnego gustu.

Prywatność

Nie jesteśmy właścicielem żadnego z materiału zdjęciowego lub filmowego zamieszczonego na naszym serwisie i absolutnie nie rościmy i nie przypisujemy sobie praw do żadnego z nich. Korzystamy ze zdjęć, które znaleźć można wyłącznie w Google.

  • Jeżeli na stronie Powabnie.pl znalazło się Twoje zdjęcie i chcesz abyśmy usunęli je natychmiast, prosimy o szybkie skorzystanie z formularza DODAJ /ZGŁOŚ.

Mobilność

W dobie powszechnych smartfonów i tabletów bardzo często korzystamy ze stron takich jak właśnie ta w drodze do pracy, szkoły czy przed samym zaśnięciem. Robimy ukłon w stronę naszych użytkowników i staramy się aby nasz serwis Powabnie.pl za sprawą zastosowania technologi RWD stał się Waszym przyjacielem w podróży.

  • Widziałeś już nasz serwis na swojej komórce? Jeżeli nie, zrób to koniecznie. Przekonaj się sam jak przyjemne może być przeglądanie treści poza domem.
W GÓRĘ